Ilustrační obrázek - T-mobile olympijský běh

T-mobile olympijský běh

Novinky/Informace | 5.B | Publikováno dne 08. 09. 2021 | Publikoval Bc. Hana Vojtíšková

Když nemůžeš, přidej! Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Běž a nezastavuj. Ty to zvládneš…. a spousty dalších sloganů a plakátů doprovázelo běžce dnešního T-mobile olympijského běhu.

Vybraní žáci ze všech ročníků se zúčastnili běhu na 1 km v areálu a blízkém okolí naší školy. V 1. kategorii (1. – 3. třída) naši třídu reprezentovali nadějní běžci. Chlapci se umístili těsně pod stupni vítězů. Anička Hadačová a Leuška Lojková obsadily krásné 1. a 2. místo. Důležité ale bylo, že všichni doběhli do cíle bez zranění. Po celou dobu závodu se běžci usmívali a mávali fandícím spolužákům, kteří je podporovali po celé trase závodu.