POHÁR ROZHLASU – královna sportu v plné paráděAtletika je zpět!

Atletika je zpět! Po dvou letech se opět na základních školách rozběhly atletické soutěže. A žáci z Buzulky u toho nemohli chybět. Na atletickém stadionu v Krupce se 3. a 4. května 2022 konal tradiční Pohár rozhlasu základních škol. V úterý soutěžili žáci 8. a 9. tříd, ve středu žáci 6. a 7. tříd. Soutěžilo se v různých atletických disciplínách (např. běh na 60 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, hod kriketovým míčkem, štafeta, …). Velkého úspěchu dosáhla starší kategorie, ve které  chlapci obsadili 1. místo a vybojovali si postup do krajského kola. Skvěle závodily i dívky, které skončily na krásném 2. místě. V mladší kategorii se dařilo dívkám, které obsadily 3. místo. Byla radost opět vidět atletické soutěže v podání dětí základních škol. Jejich soutěživost, odhodlání, týmovost, dobrá nálada a touha po úspěchu byly příkladné, děkujeme za krásný zážitek.